x
Wyszukaj w serwisie
x

FOTOZAGADKA-LITERATKA

Z okazji Tygodnia Bibliotek, Gminna Biblioteka Publiczna w Tułowicach ogłasza drugi konkurs „Rodzinna Fotozagadka-literatka”. Konkurs trwa od 8 do 15 maja na FB profilu Tułowickiego Ośrodka Kultury oraz na stronie internetowej tok.tulowice.pl

Zasady konkursu: rozpoznać tytuł i autora książki, o której opowiada fotografia. Prawidłowo udzielona odpowiedź powinna zawierać poprawnie (literowo) napisane imię/imiona i nazwiska autorów oraz tytuły 14 propozycji zdjęciowych. Podpowiadamy, że są to tytuły książek dla dzieci i młodzieży.

Odpowiedzi, do 15 maja, należy przesyłać na adres tokbiblioteka@tulowice.pl, w tytule wiadomości: FOTOZAGADKA. W treści maila odpowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem odpowiadającego. Nagrodzimy trzy osoby, które podadzą wszystkie lub największą ilość poprawnych odpowiedzi i zrobią to najszybciej. Zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy.


 

Jednocześnie informujemy, że przystępując do konkursu wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez okres niezbędny do realizacji wyżej określonego celu –konkursu, przez administratora, tj. przez Tułowicki Ośrodek Kultury, z siedzibą w Tułowicach, ul. Porcelanowa 8,49-130 Tułowice, tel.: 774600672, e-mail: toktulowice@wp.pl.