x
Wyszukaj w serwisie
x

Lista wykonawców Festiwalu Piosenki z Serduszkiem 2021

Listy wykonawców zakwalifikowanych do tegorocznej edycji festiwalu zamieszczamy poniżej. UWAGA. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem naszym festiwalem w wersji online postanowiliśmy do niego dopuścić znacznie więcej wykonawców niż zwykle. Każdy, kto przysłał nam prawidłowe zgłoszenie, czyli zarówno poprawny plik wideo jak i wypełnioną kartę zgłoszeń został zakwalifikowany do udziału w festiwalu. Skutkiem tego jest spora liczba wykonawców, dlatego też przesłuchania konkursowe podzieliliśmy na dwa dni i zmieniliśmy planowaną godzinę transmisji. Spotykamy się tylko w internecie, przez dwa dni będziemy prezentować nadesłane nagrania, czyli żaden wykonawca nie przyjeżdża do Tułowic. Plan wirtualnego spotkania przedstawia się następująco:

Plakat v2021 kat 1 i 2.pngPlakat v2021 kat 3 i 4.png

Spotykamy się tylko w internecie, przez dwa dni będziemy prezentować nadesłane nagrania.

Listy wykonawców:

PDFXX Festiwal Piosenki z Serduszkiem Kategoria 1 lista zakwalifkowanych wykonawców.pdf (36,36KB)

PDFXX Festiwal Piosenki z Serduszkiem Kategoria 2 lista zakwalifkowanych wykonawców.pdf (7,08KB)

PDFXX Festiwal Piosenki z Serduszkiem Kategoria 3 lista zakwalifkowanych wykonawców.pdf (7,42KB)

PDFXX Festiwal Piosenki z Serduszkiem Kategoria 4 lista zakwalifkowanych wykonawców.pdf (9,05KB)

Jeżeli kogoś brak na tych listach, a uważa, że powinien się na nich znajdować, to tylko ze względów formalnych (totalnie zła jakość nagrania wideo lub brak karty zgłoszeń, czy też karta wypełniona nieprawidłowo).

Ważna informacja! Nasi Jurorzy będą tym razem pracowali zdalnie, dlatego też wyniki festiwalu zostaną ogłoszone dopiero w dniu 22 lutego 2021r. na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.