x
Wyszukaj w serwisie
x

Znajdź mnie w bibliotece- konkurs

Z okazji Tygodnia Bibliotek, Gminna Biblioteka Publiczna w Tułowicach ogłasza  konkurs pt.: „Znajdź mnie w bibliotece”. Konkurs trwa od 10 do 16 maja na FB profilu Tułowickiego Ośrodka Kultury oraz na stronie internetowej tok.tulowice.pl

Zasady konkursu: należy rozpoznać postać z książki, która opowiada o sobie oraz podać tytuł, w której ją znajdziemy. Prawidłowo udzielona odpowiedź powinna zawierać poprawnie (literowo) napisane imię/imiona i nazwiska autorów, tytuł książki oraz imię i nazwisko danej postaci.

Odpowiedzi do 16 maja, należy przesyłać na adres tokbiblioteka@tulowice.pl, w tytule wiadomości: Znajdź mnie w bibliotece.

W treści maila odpowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem odpowiadającego. Nagrodzimy trzy osoby, które podadzą wszystkie lub największą ilość poprawnych odpowiedzi i zrobią to najszybciej. Zapraszamy do wspólnej zabawy.


 

Jednocześnie informujemy, że przystępując do konkursu wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez okres niezbędny do realizacji wyżej określonego celu –konkursu, przez administratora, tj. przez Tułowicki Ośrodek Kultury, z siedzibą w Tułowicach, ul. Porcelanowa 8,49-130 Tułowice, tel.: 774600672, e-mail: toktulowice@wp.pl.