x
Wyszukaj w serwisie
x

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Piersą

Dnia 03.06.2022r. w sali widowiskowej TOK, odbyło się spotkanie autorskie z Panem Krzysztofem Piersą, autorem poradników „Komputerowy ćpun”, „Złota rybka w szambie: jak pokonać uzależnienie od smartfona i internetu”, „Trener marzeń” oraz serii fantastycznej „Kosmiczne Bobry”. Jako terapeuta ds. uzależnień, mając doświadczenie z grami komputerowymi i dziennikarstwem, tłumaczył młodzieży jak niezwykła i jednocześnie niebezpieczna potrafi być cyfrowa rozrywka. Przestrzegał przed uzależnieniem od gier komputerowych i konsekwencjami takiego uzależnienia np. problemy w relacjach międzyludzkich, problemy zdrowotne i z higieną osobistą.

Pan Krzysztof znalazł wspólny język z młodzieżą, poruszał wiele trudnych tematów, dzięki czemu spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem i trwało ponad 90 minut.

W spotkaniu wzięła udział młodzież z klas ósmych ze szkoły podstawowej w Tułowicach.

Książka pt.: „Złota rybka w szambie: jak pokonać uzależnienie od smartfona i internetu” oraz „Komputerowy Ćpun” są dostępne w naszej bibliotece. Niebawem do wypożyczenia będą kolejne książki tego autora. Zapraszamy!